لوله ۵ لایه نیو پایپ شرکت آذین

گیتی پسند از کجا تا کجا…

شروع فعالیت مراکز تحقیقات پلیمر، مکانیک و برق گیتی پسند در سال ۱۳۷۷، و کسب نتایج علمی، کارآمد و اثربخش در  صنعت ساختمان و تاسیسات، زمینه تولید انواع محصول در این حوزه ها را فراهم کرده و موجب شد تا به امروز، این گروه صنعتی با توجیه فنی و اقتصادی، بالغ بر سی واحد تولیدی را طراحی و راه اندازی نماید.

عمده کالاهایی که محصول مراکز تحقیقاتی گیتی پسند است، گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی را احراز کرده و می تواند در بازارهای داخلی و بعضا خارجی، با محصولات مشابه رقابت کند.

گیتی پسند، سال ها قبل با لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله و کمی بعدتر، با نیوپاپ پنج لایه، پای در بازار رقابت می گذارد و موجب چرخش خدمات تاسیسات در ایران می شود.

گیتی پسند در قامت برندهایش از قبیل نیوپایپ، آذین، سپهرفوم، نیوفلکس، سکویا و ده ها برند دیگر بالغ بر سیزده سال است، علاوه بر حضور در زنجیره تامین مواد اولیه بسیاری از کارخانجات تولیدی کشور، به صورت مستقیم در خانه و زندگی اغلب خانواده های ایرانی حضور داشته و برای آسایش و آرامش آنها تلاش کرده است.

بنیانگذاران گروه صنایع گیتی پسند، این مجموعه عظیم صنعتی که از ابتدا تا کنون رو به رشد و توسعه بوده و همواره دانش فنی روز را برای توسعه مداوم کارخانجات و ارتقاء خطوط و امکانات تولید به کار گرفته، با این هدف تاسیس کردند تا خلاق و پیشرو در صنعت تاسیسات و ساختمان ایران به پیش رود و یکی از بزرگترین شرکت‌های صنعتی ایرانی در زمینه تولید ملی و اشتعال پایدار باشد.

اندیشه و تحرک گیتی پسند در صنعت تاسیسات و ساختمان ایران زمین آرام و مبتنی بر دانش بومی بوده و همواره تلاش شده تا بهترین محصول، با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

گروه صنایع گیتی پسند، یکی از مهمترین گروه های تولیدی کشور است که شرکت‌های مختلفی چون: آتی لوله سپاهان، آذین لوله سپاهان، کیمیاجاوید، اصفهان چالاک، سپهرپلیمر، دیناپلیمر، آتی قطعه و … را شامل می‌شود و به عنوان یک مجموعه صنعتی دانش بنیان، یکی از به روز ترین، جوان ترین و مجهزترین گروه‌های اقتصادی برآمده از بخش خصوصی و مشارکت و همت مردمی بوده و هم اکنون مانند درختی تنومند در زمین حاصلخیر تولید و صنعت کشورمان ریشه دوانیده و کارآفرینی را به بهترین شکل متجلی ساخته است.

در حال حاضر بالغ بر ۳۰۰۰ نفر در این گروه صنعتی مشغول به کار بوده و محصولات متنوع گیتی پسند علاوه بر فروش در اقصی نقاط ایران عزیز، به تعداد زیادی از کشورهای خارجی صادر می شود.