لوله و اتصالات نیک بسپار یزد

نیک بسپار یزد تولیدکننده لوله و اتصالات پلیمری است که انواع پوش فیت نیک بسپار، لوله پنج لایه نیک بسپار و لوله تک لایه آب آشامیدنی نیک بسپار یزد از مهمترین محصولات آن است.

شرکت نیک بسپار در سال ۱۳۸۰ در شهرک ولیعصر یزد تأسیس شد و در سال ۱۳۸۲ موفق به تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی پوش فیت و هچنین لوله و اتصالات پلی پروپیلن برای مصارف آب سرد و گرم و آشامیدنی گردید.

در واحد تحقیق و توسعه نیک بسپار یزد، لوله های تلفیقی ۷لایه جهت مصارف آب سرد و گرم و سیستم های گرمایش و لوله های آنتی باکتریال برای اولین بار در جهان ثبت اختراع شد و همچنین لوله و اتصالات فاضلابی پوش فیت ضد صدا نیز از دیگر افتخارات شرکت نیک بسپار یزد است.

در حال حاضر تولیدات نیک بسپار شامل لوله و اتصالات پلی پروپیلن با رنگ سفید ، لوله و اتصالات فاضلابی، سیستم پوش فیت با رنگ طوسی (کند سوز)،سیستم پوش فیت با رنگ نارنجی (ضد ضربه) و رنگ آبی (ضد صدا) و همچنین لوله و اتصالات انشعابات فاضلاب شهری سیستم پوش فیت می باشد.

بطور کلی مزایای لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی با سیستم پوش فیت عبارتند از:
نصب راحت، هزینه مقرون به صرفه، عمر طولانی ، مقاومت بالا ، قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد و مهمتر از همه مقاومت در برابر امواج زلزله، رانش و نشست زمین که این مزایا باعث شده تا این سیستم به سرعت جایگزینی مطمن برای نسلهای قدیمی سیستم های فاضلابی همانند پلی اتیلن

http://www.parsethylene.com/images/rocketlauncher/frontpage/general/pushfit-Piping-System-Catalouge-01.jpg