لوله سبز(سفید) آذین لوله سپاهان

چشم انداز و ارزش های گروه صنعتی گیتی پسند

با نگاه به آینده، همواره در جست و جوی روزآمدترین و بهینه‌ترین فناوری‌ها و فرصت ها هستیم و با استفاده از نیروهای متخصص، خلاق و با پشتکار و ایجاد بسترهای ارتباطی، امکان برقراری ارتباط میان مردم و سازمان‌ها را با آنچه برای آنان مهم است، فراهم می‌آوریم. چه آن که
مدیریت و کارکنان گروه صنایع گیتی پسند همواره گزینه های زیر را در سطر فعالیت های خویش قرار می دهند:

۱٫ پاسداشت ارزش های معرفتی و انسانی
۲٫ مشتری، مشتری و… مشتری
۳٫ انظباط حرفه ای
۴٫ پذیرش مسئولیت تعهدات
۵٫ طراحی، برنامه ریزی، اجرا و نظارت بر مبنای کار گروهی
۶٫ فرایندمدار با رویکرد نتیجه گرا
۷٫ خلاقیت و نوآوری
۸٫ ایمان قلبی بر اهداف و برنامه های کلان سازمان گیتی پسند
۹٫ یادگیری پی در پی
۱۰٫ پاسخگویی شفاف و صادقانه به گروه های مخاطب (مشتریان درون و برون سازمانی)
۱۱٫ ریسک پذیری اثربخش
۱۲٫ دوستدار محیط زیست و مشوق انرژی های نو

گیتی پسند برای رضایت و خوشنودی مشتریانش و به منظور یافتن برترین جایگاه نزد ایشان، تحقیق و تولید ملی را با پاسخگویی روشن و نتیجه گرا عجین کرده و در مسیر توسعه کمی و کیفی اهداف و برنامه های خویش، همواره بر اصول زیر پایبند است:
مشتری‌مداری و احترام به مشتری

مشتری‌، محور همه اهداف و برنامه های گروه صنایع گیتی پسند و مهم ترین اصل حاکم بر فعالیت‌های این گروه به حساب می آید. پس، پاسخ‌گویی موثر به نیاز مشتری، هدف اصلی گیتی پسند است، هر چند که این فعالیت‌ با کسب سود و انگیزه‌ی اقتصادی انجام می‌شود.
بهبود مستمر کیفیت تولیدات و خدمات

تلاش برای بهبود دوره ای کیفیت تولیدات و خدمات به مشتریان یکی دیگر از اصول اصلی فعالیت‌های گروه صنایع گیتی پسند محسوب می‌شود.
سرمایه‌گذاری برای به کارگیری آخرین فناوری‌های روز

بنیانگذاران گیتی پسند اعتقاد دارند برای تولید و ارائه برترین محصولات باید آخرین تکنولوژی روز را به خدمت گرفت، به همین دلیل نیز سرمایه‌گذاری قابل توجهی در بخش خرید تجهیزات و دستگاه ها همچنین جذب نیروی انسانی متخصص انجام شده است.
تقویت خلاقیت، نوآوری و چابکی در سازمان

خانواده گیتی پسند سازمانی جوان و پرانرژی است. خلاقیت، نوآوری، چابکی و انعطاف‌پذیری، حاصل تلاش و همکاری همین جوانان کوشا و متخصص است که همواره در لایه‌های مختلف سازمان به کار گرفته شده و زمینه افزایش سطح کیفی شاخص های رشد و توسعه گیتی پسند را فراهم می آورند.
رقابت سالم با شرکت‌های همکار

برقراری ارتباط دوستانه و منطقی با شرکت‌های همکار و رقابت سازنده و اصولی با آنها، بدون تخریب و یا ضربه زدن از جمله‌ی ارزش‌ها و اصول فعالیت‌های گیتی پسند به شمار می‌آید.