درباره لوله سبز پویا پایپ

از آنجایی که سیستم تاسیسات به منزله قلب هر ساختمان می باشد استفاده از لوله های سبز  پویا جدید بر اساس تکنولوژی روز دنیا علاوه بر آسایش وآرامش مصرف کنندگان مواردی چون کنترل مصرف و بهینه سازی مصرف سوخت را نیز در بر خواهد داشت.

لوله سبز پویا در ساخت بسیاری از پروژه ها کاربرد دارند. در این مطلب لوله سبز پویا را به شما معرفی می نماییم. لوله سبز انواع بسیار زیادی دارند و از جنس های متنوعی ساخته می شوند. با توجه به این که لوله های آب معمولاً در داخل اسکلت ساختمان جاسازی می شوند، باید نهایت دقت و تکنولوژی را در ساخت و انتخاب جنس آنها به کاربرد تا مقاومت و دوام بالایی داشته باشند زیرا در غیر این صورت صدمه ای که ناشی از عدم ثبات و استقامت در برابر عوامل مختلف به یک قسمت از سیستم لوله کشی وارد شود باعث اتلاف وقت و هزینه زیادی خواهد شد تا مجدداً آماده بهره برداری شود.

 امروزه لوله های مسی و گالوانیزه به وفور در سیستم های لوله کشی به کار می روند ولی مشکلاتی نظیر زنگ زدگی، پوسیدگی، رسوب زدگی، یخ زدگی و… در این لوله ها هر ساله باعث رسیدن ضررهای زیادی به افراد می شود.

لوله سبز پویا یا لوله های PP-R از پلی پروپیلن رندم کوپلیمر نوع ۳ ساخته می شوند، و ظاهر آن ها مانند پلاستیک های عادی است. لوله سبز پویا قادرند در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد ۲۰ بار، و در دمای ۹۰ درجه سانتی گراد ۱۰ بار فشار را تحمل نمایند.